Prodej fotografií

Fotografie není jen obraz, fotografie vypráví příběh. Bude mi ctí, pokud budou moje fotografie vyprávět svoje příběhy také ve vašem interiéru, nebo se stanou dárkem, který potěší někoho z vašich blízkých. 


Fotografie zveřejněné na mých webových stránkách www.theworldinpictures.cz vám mohu vytisknout dle vaší přesné specifikace na vysoce kvalitní fotografický papír, včetně vysoce profesionálních materiálů zn. Hahnemühle. Takovou fotografii lze poté libovolným způsobem adjustovat.

V případě vašeho zájmu mohu fotografie rovněž tisknout na netradiční materiály, jakými jsou například plátno, hliníková deska, akrylátové sklo, samolepící papír a podobně.

Cena vyrobené fotografie je závislá na vámi zadaných parametrech a požadované kvalitě a rád vám ji sdělím emailem v nezávazné nabídce. 


 

Fotografie objednávejte na: obchod@theworldinpictures.cz

 

Do emailu uveďte, o jakou fotografii se jedná, přibližný požadovaný rozměr tisku a materiál (fotopapír, archivní fotopapír zn. Hahnemühle, plátno, hliník, sklo, samolepící papír). 


Prodejcem a distributorem fotografií je společnost OGMIOS training, s.r.o., IČ 280 29 526. Obchodní podmínky jsou součástí emailové nezávazné nabídky na zpracování díla a budou předloženy společně s parametry a cenou před uzavřením kupní smlouvy.