Jarda Bouzek

„Cestování je droga, které člověk lehce podlehne, stane se závislým a pokud se jí nedostává, podléhá abstinenčním příznakům.“

Ze svých cest si přivážím nejen krásné zážitky, ale také mnoho zajímavých fotografií. Rád fotím především krajinu, architektonické a přírodní zajímavosti a také lidi. Svoje cestovatelské a fotografické zkušenosti pravidelně prezentuji na přednáškách a také v médiích.

Jsem rád, že mohu poznávat celý svět a lidi, kteří v něm žijí. A čím více ho poznávám, tím více vidím, jak fantastická je doba, kterou žijeme.

Používaná technika

  • Canon 5D Mark III
  • objektiv Canon EF 16-35mm f/2,8 L II USM
  • objektiv Canon EF 50mm f/1,4 USM
  • objektiv Canon EF 70-200mm f/4,0 L IS USM

Ambasador značky LOAP

"Je mi velkou ctí, že mohu být jedním z ambasadorů této české značky oblečení. Pro každého, kdo tráví mnoho času v přírodě a na cestách je kvalitní oblečení, na které se může spolehnout velmi důležité. I já dbám na to, aby moje vybavení, které sebou na cesty vozím bylo 100% funkční, připravené plnit, co očekávám a zároveň určitým způsobem jedinečné. Navíc fandím českým značkám!"

 

LOAP je česká značka s vlastním týmem návrhářů a technologů. Zkratka LOAP sice vznikla ze dvou anglických slov "Logical" a "Application", ale čte se česky. LOAP v překladu znamená "rozumné využití". A o rozumném využití to celé je. LOAP výrobky navrhuje tak, aby byly funkční, praktické, za rozumnou cenu a hlavně, aby to v nic také slušelo.

 

Více se o značce LOAP a jejich výrobcích dočtete na www.loap.cz.

 

 

„Mezi námi žijí lidé, kteří nemohou vidět svět v celé jeho kráse. Nemají to štěstí, jako já, že mohu pozorovat barvy přírody, fascinující krásu hor, oceánů, lesů, tropických ostrovů a suchých pouští. Nemohou, protože nevidí, nebo vidí jen částečně. Možná si někdy ani neuvědomujeme, že tak zásadní smysl, jakým je zrak, nám umožňuje prožívat mnohá fantastická dobrodružství a poznávat svět kolem sebe. Pro fotografa je zrak naprosto zásadní pracovní nástroj, bez kterého by jen těžko mohl dělat svoji práci.“

Proto dlouhodobě pomáhám Nadaci Leontinka
www.nadaceleontinka.cz

1 / 1